چهارشنبه , ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه - متفرقه - پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی به مناسبت دهه مبارک فجر

پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی به مناسبت دهه مبارک فجر

        فجر است و سپیده حلقه بر در زده است / روز آمده، تاج لاله بر سر زده است  

                با آمدن امام در کشور ما / خورشید حقیقت زافق سر زده است

       بهمن ماه که از راه می رسد خاطرات سال های خوش پیروزی مرور می شود. سال هایی پر از حماسه و رشادت. monster beats apple accessories 2 انقلاب اسلامی ثمره مجاهدت هایی است که بذر آن در چنین روزهایی پاشیده شد و اکنون درخت تناوری شده است که ما در زیر سایه آن به روزهای روشن فردا می اندیشیم. هرچند در گوشه و کنار این عالم کسی یا کسانی همواره در طول سال ها بر آن بوده اند تا زخمی بر این درخت برومند وارد آورند اما دستان پرتوان باغبان هرگز نخواهد گذاشت سایه این ثمره سال های خون و قیام کوتاه شود و زخم برتنش بماند.

ugg outlet alexandria anaheim “>آن روزهای پرشور انقلاب که فرزندان ملت در جای جای میهن عزیز و اسلامی برای برافراشتن پرچم اسلام و برپایی نظام اسلامی به پا خاستند، مکتبی را بنیان نهادند که داعیه دار گسترش عدالت در سراسر گیتی و پرچمدار ترویج و تبیین آموزه های اصیل اسلام و انقلاب است.


دهه فجر آرمان ملتی است که برای برپایی ارزش های اصیل خود قیام کرد و با نثار خون خود نهال انقلابی را آبیاری کرد که با گذشت سی و هشت سال از طلوع آن، همچنان برای همه مردم آزاده و اصیل جهان شایسته عزت و احترام و الگوی عملی مردم سالاری دینی است

monster beats apple accessories “>آغاز سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به تمامی مردم شریف ایران اسلامی به ویژه شهروندان فهیم انارستان، همکاران تلاشگر و خدوم شهرداری،اعضاء محترم شورای اسلامی شهر انارستان تبریک و تهنیت گفته و از پیشگاه حضرت احدیت، سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور مسئلت داریم.

                                حجت ریحانی نیا                                                      ابراهیم بکران

                                       شهردار                                                        رئیس شورای اسلامی

abcabcabc

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*