چهارشنبه , ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه - اطلاعیه - حجت ریحانی نیا شهردار انارستان شد

حجت ریحانی نیا شهردار انارستان شد

خاصه : عصر امروزدرآیینی با حضور استانداربوشهر و فرمانداران شهرستانها، هفت شهردار جدید استان بوشهر معرفی شدند.

بدین ترتیب وحید واعظی شهردار چغادک، عزیزالله ندری شهردار دلوار، نوروز نوروزی شهردار بوشکان، عبدالله آسیایی‌نژاد شهردار بادوله، غلامحسین محمدی‌نیا شهردار کاکی، داریوش پالیزان شهردار ریز و حجت ریحانی‌نیا شهردار انارستان معرفی و احکام خود را از دست استاندار بوشهر دریافت کردند.

ریحانی نیا سکان دار شهرداری انارستان شد

حجت ریحانی نیا با شروع دوره ی جدید شوراههای اسلامی شهر انارستان به عنوان سرپرست این شهرداری انتخاب گردید . ایشان که از همان ابتدا مورد حمایت همه جانبه ی شوراهای منتخب قرارگرفته بود ، توانست از فرصت ایجاد شده به نحوه مطلوب بهره برده  و در زمان کوتاهی شایستگی خود را در اداره شهر به نمایش بگذارد. monster beats audio adidas کلید زدن پروژه های جدید جهت زیبا سازی مبلمان شهری و تلاش جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام از جمله مواردی بود که  رضایت  مندی شهروندان را به همراه  داشت  و رفته رفته از مخالفان ایشان کاسته گردید و همین امر شوراههای شهر را مصمم تر ساخت تا بدین شکل حجت ریحانی نیا به عنوان دومین شهردار انارستان انتخاب نمایند.

 پایان ماراتن انتخاب ! پالیزدان سومین شهردار ریز

شهر ریز که در عمر 9 ساله ی خود دو شهردار متفاوت را تجربه کرده است  پس از ماراتنی که هر بار یک دونده بیشتر نداشت بلاخره به پایان رسید تا بدین شکل داریوش پالیزدان به عنوان سومین شهردار ریز لقب گیرد .

پیش از این انتخاب علی منصوری شهردار اسبق ریز که با رایزنی های انجام شده  زمینه ی حضورش در شهر دیر قطعی به نظر می رسید  مجددا از سوی شوراهای شهر ریز با 5 رای انتخاب گردید . nfl jerseys reddit for sale near me در نهایت منصوری راه دیر را در پیش گرفت تا  از این پس انتخاب شهردار ریز وارد مرحله ای تازه گردد مرحله ای که تصمیمات ائتلافی  در آن کم کم نقش اصلی خود را ایفا می نمود.

با ارزیابی مردم از عملکرد منصوری طی این چند سال ، شهروندان را جهت استفاده از نیروهای مستعد بومی متقاعد می ساخت .انتخاب علی ریزی به عنوان سرپرست شهرداری ریز از دو جهت منطقی به نظر می رسید ؛ اول اینکه یک نیروی فنی و بومی فرصتی خواهد یافت تا توانایی هایش محک بخورد  و از سوی دیگر  شوراهها با فراغ بال و بدور از هر گونه شتاب زدگی می توانند با افراد مستعد دیگری رایزنی نموده و با بررسی برنامه های آنان  مناسب ترین  گزینه را برگزینند ، انتخابی  که در هر دو صورت نتیجه ای مطلوب به همراه داشت . اما متاسفانه اینگونه نشد و بلافاصله پس از انتخاب علی ریزی بعنوان سرپرست ، این بار نوبت به علی روایی رسید تا خود به تنهایی وارد این ماراتن شود ، ماراتنی که چندان به پایان آن خوش بین نبود و ترجیح داد به کار خود در شهرداری جم ادامه دهد. nfl jerseys reddit for sale near me در این بین آنچه جالب به نظر نمی رسید بلاتکلیفی و یا بهتر بگویم  بی انگیزه ماندن علی ریزی بود چیزی که عکس آن در شهر مجاور  و از همتای خود مشاهده می نمود.

تمرکز شوراهای شهر از آغاز دوره چهارم بیشتر متوجه انتخاب شهردار گردیده بود و شهر بی شهردار و بلاتکلیف نمی توانست خوشایند مردم باشد. بنابراین با تصمیمی ائتلافی داریوش  پالیزدان به ماراتن فرا خوانده شد تا این مسیر نفسگیر را به سرانجام برساند .

ماراتنی که امیدواریم برنده آن مردم باشند چرا که شهر ریز دیگر مجالی برای آزمون و خطا ندارد و با نیم نگاهی به جدول زیر درخواهیم یافت که شوراههای شهرهای استان اهمیت آن را به خوبی درک نموده اند و …

abcabcabc

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*