چهارشنبه , ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
خانه - عمومی - جابجایی خط لوله 56 اینچ انارستان

جابجایی خط لوله 56 اینچ انارستان

به گزارش خبرنگار خاصه عصر  دیروز مورخه ۲۲۰۷۹۲ فریدون حسنوند استاندار بوشهر با جمعی از مدیران کل و رؤسای سازمان ها و  معاونین و کارشناسان استانداری در قالب جلسه شورای اداری با موضوع کارگروه آب و خاک و کشاورزی در شهرستان جم حضور بهم رساندند. .

سفر فریدون حسنوند استاندار بوشهر  به شهرستان جم و اختصاص اعتبارات ویژه و نقد و اتخاذ تصمیماتی مدبرانه در راستای دغدغه مردم  شهرستان بارقه ی امید را در دلها افزایش داد.

حسین محدثی رییس شورای شهرستان که خیلی کارشناسی و مدون به بیان مشکلات شهرستان  از قبیل بحران آب و اشاره به تسریع در روند اجرای طرح آبرسانی کوثر، تسریع در عملیات سد سرچشمه، ادامه طرح آبخیزداری، فرسودگی شبکه آبرسانی اکثر نقاط شهرستان، جایگزینی آب مصرفی پالایشگاه و شهرک ها از طریق آب دریا، حمایت از کشاورزی مدرن، جلوگیری از برداشت بی رویه کارخانه های شن و ماسه، توسعه راههای مواصلاتی، توزیع عادلانه عوارض آلایندگی، شروع بکار ساختمان دانشکده فنی و مهندسی، جابجایی لوله 56 اینچ گاز انارستان و اتمام طرح های نیمه تمام شهرستان خصوصا پروژه های ورزشی و …پرداخت با همراهی و همکاری استاندار  جهت مرتفع شدن آنها امیدواری مردم را بیشتر نمود.

استاندار بوشهر در مورد توزیع عادلانه عوارض آلایندگی هم ضمن تشکر از شهرداری جم و پالایشگاه فجر دستور داد با تشکیل کارگروهی با حضور معاونت های عمرانی و برنامه ریزی تصمیمی اتخاذ شود که کلیه ی شهرها و روستاهای شهرستان از حق عوارض آلایندگی بهرمند شوند. ugg outlet bicester brunswick

حسنوند در مورد جلوگیری از برداشت بی رویه کارخانه های شن و ماسه در حوزه بخش ریز دستور تشکیل کارگروهی به ریاست معاونت عمرانی استاندار را صادر و تاکید کرد ضمن بررسی  موضوع اگر کمترین مشکلی برای مردم ایجاد می کنند دستور متوقف شدن آنها را صادر نمایید.

در ادامه حسنوند سنگ تمام گذاشت و درباره جابجایی خط لوله 56 اینچ  انارستان هم اظهار داشت با دید مثبت و در نظر گیری منافع مردم و مصالح نظام هفته آینده در شورای تامین استان در مورد آن تصمیم گیری می کنیم البته ایشان شخصا با حضور در انارستان از نزدیک از خط لوله بازدید نمودند و بیان داشتند که نظر ما نظر مردم انارستان است.

 

استاندار بوشهر در پایان جلسه با اعلام پرداخت اعتبارات توزیعی اعلام شده در جلسه از فردا (سه شنبه) ظهر برای دستگاههایی که موافقت نامه در اختیار دارند و تا پنج شنبه همین هفته برای دستگاههای که موافقت نامه ندارند ولی اعلام میکنند، به جمع بندی جلسه پرداختند.

مبلغ پنج میلیارد و سیصد میلیون تومان هدیه ی حضور حسنوند در شهرستان بود که در قالب این جلسه مصوب شد به شرح ذیل :

-در بحث آب مصرفی: 1, nfl jerseys ranked custom 2 200,000,000 تومان ( 600 میلیون تومان روستایی و 600 میلیون تومان شهری)

-شهرداری انارستان : 150 میلیون تومان

-شهرداری ریز : 150 میلیون تومان

-جهاد کشاورزی : 400 میلیون تومان(200 میلیون تومان مربوط به قنوات و 200 میلیون تومان مربوط به کانال )

-برق روستایی 100 میلیون تومان ، برق شهری 150 میلیون تومان

-منابع طبیعی و آبخیزداری : 400 میلیون تومان

-تربیت بدنی : سالن نشاط جم 100 میلیون تومان، سالن ورزشی چاهه 50 میلیون تومان، زمین چمن ریز 50 میلیون تومان .

moncler outlet polo 2 “>-علوم پزشکی (اورژانس شهری) : 100 میلیون تومان .

-نوسازی مدارس : 50 میلیون تومان .

– مسکن و شهرسازی : روشنایی تونل ها 200 میلیون تومان، راه جم ریز 100 میلیون تومان، مجتمع فرهنگی شهید صافی ریز 100 میلیون تومان ، سالن اجتماعات دادگستری 50 میلیون تومان.

سفر امیدبخش حسنوند به شهرستان جم

سفر فریدون حسنوند استاندار بوشهر  به شهرستان جم و اختصاص اعتبارات ویژه و نقد و اتخاذ تصمیماتی مدبرانه در راستای دغدغه مردم  شهرستان بارقه ی امید را در دلها افزایش داد.

abcabcabc

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*